PEDIKIRUI SU KONTEINERIU
Jame yra ištraukiamas konteineris patogiems priedams laikyti. Tara taip pat gali būti naudojama kaip pėdų mirkymo dubuo.

Specifikacijos :
- aukštis 33cm
- sėdynės matmenys 36x36 cm
- svoris ~ 4,2 kg
99,00 €
Dulkių surinkėjas manikiūrui
Gražus dizainas, modernus dizainas, tylus, galingas ir efektyvus dulkių surinkėjas. Trijų greitųjų ventiliatorių dėka jis efektyviai sugeria net didelius kiekius dulkių. Korpusas suprojektuotas atsižvelgiant į ergonomiką, leidžiantį jį ilgiau naudoti.
 

Techniniai duomenys:
Maitinimas 220–240 V 50/50 Hz
3 vėjo malūnai
20W galia
 

Matmenys: 34x29x9,5cm
35,00 €
Ultragarsinis valiklis CDS-100, plovimo talpa 0,6L 50W
Ultragarsinis valiklis CDS-100, skirtas dezinfekuoti kosmetikos aksesuarus, ypač galvutes, skirtas mikrodermabrazijai, frezavimo pjaustytuvus ir kt., Taip pat odontologijos ir kosmetikos įrankius. Prausikliai plačiai naudojami ir veiks tik kosmetologijoje ar medicinoje. Be labai didelio skalbimo efektyvumo ir pasiekiant labiausiai neprieinamas detales, skalbimas ultragarsu nepadaro absoliučiai jokių mechaninių pažeidimų išplautiems daiktams. Ši skalbimo mašina turi ekraną, o jos estetinis korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės plastiko.
69,00 €
Registratūra GABBIANO 002B
Registratūra - salono vizitinė kortelė. Štai nuo to pradeda kiekvienas naujas klientas. Puikiai žinome, koks yra pirmasis įspūdis. Verta jais pasirūpinti ir kiekvienam naujam klientui priversti pajusti prabangos atmosferą. Mes pristatysime naują „Gabbiano“ prekės ženklo priėmimą. Baldai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra nepriekaištingai išbaigti. Spintelė, stalčiai ir daugybė lentynų vidinėje priėmimo zonos dalyje leidžia palaikyti tvarką svarbiausioje kiekvieno biuro vietoje.
Aukštas funkcionalumas ir itališka elegancija.
749,00 €
Stalas kosmetikai 1014
Stalas kosmetikai 1014 Estetinis kosmetikos stalas, metalinis stiklas, su ratukais. Jame yra trys stiklinės lentynos su išgraviruotu GIOVANNI logotipu. Matmenys: - stalo matmenys 50 x 40 x 83 cm - stiklo matmenys 45,5 x 35,5 cm Techniniai duomenys: - balta - stiklinės lentynos - pakuotės matmenys cm - pakuočių skaičius   Lentelėje nėra padidinamojo stiklo lempos atidarymo.
129,00 €
-30,00 €
EXO SILENT SX7 Freza- be šepetėlių
Frezavimo mašina „Silent S7“ nėra įprasta frezavimo mašina, ji yra tikras technologinis HITas! Jis buvo pagamintas iš geriausių turimų komponentų ir medžiagų. Gražus dizainas ir naudojamas frezavimo be šepetėlio galvutėje, kurios svoris yra tik 128 g, pasižymi ypač tyliu veikimu be menkiausios juntamos vibracijos. Darbas su tokia frezavimo mašina yra tikras malonumas! Papildomai įrengtos sistemos: „minkštas paleidimas“, užtikrinantis darbo komfortą, ir „saugus“, apsaugantis frezavimo staklę nuo pažeidimų. 48 W galia ir didelis sukimo momentas užtikrina patogų darbą manikiūro ir pedikiūro metu.
139,00 €
169,00 €
Nauja
AZZURRO 708B 4 VARIKLIAI. Šildymas
Unikali elektrinė kosmetikos kėdė, idealiai tinkanti grožio salonams ir SPA salonams. Nepriklausomų variklių dėka tai leidžia reguliuoti kėdę 4 plokštumose naudojant nuotolinio valdymo pultą ir kojų jungiklius, suteikiant galimybę patogiai atlikti veido ir kūno procedūras. Naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu, galime naudoti užprogramuotus nustatymus ir paleisti HOT funkciją, t. Y. Šildymą. Foteliui naudojami perforuoti apmušalai, negirdėti kituose foteliuose, ir spalvotas pagrindo LED apšvietimas.

Puiki kokybė !!! 2 METŲ GARANTIJA !!!
1 699,00 €
AZZURRO 981
Aukštos kokybės AZZURRO dubuo skirtas kojoms mirkyti prieš pradedant pedikiūro procedūrą.
Stulpelių stendas parduodamas atskirai.
55,00 €
MOMO J18 CASSETTE DUST FILTER WITH LED AND EXHAUST
Išparduota
Professional MOMO J18 cassette dust absorber with a flexible 360 ​​° adjustable pipe extraction and LED lighting. It can also work like a traditional absorber. It is equipped with a cassette dust filter and high suction power of 60W. This device is the latest multifunctional canister with an innovative suction turbine. 
 Technical data:
Input voltage: 110-240V; 50 / 60HzOutput voltage: 12V; 2APower: 60W
COSMETIC TABLE TYPE 1015A GIOVANNI
Functional, metal and glass table with wheels and one pull-out shelf. This stable piece of furniture is perfect as a table for cosmetic devices. It has the ability to attach a magnifying lamp and other elements.Table 1015A has four glass shelves engraved with the GIOVANNI logo
159,00 €